Kamiliańskie Centrum Opiekuńczo-Lecznicze
Zabrze śląskie
Dane kontaktowe
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia
Lokalizacja na mapie
Opinie pacjentów
Brak opinii
Bądź pierwszym, który podzieli się opinią o tej aptece!
Kamiliańskie Centrum Opiekuńczo-Lecznicze - Informacje o aptece
Kamiliańskie Centrum Opiekuńczo-Lecznicze to apteka zlokalizowana w miejscowości Zabrze, województwo śląskie. Apteka posiada status aktywnej i prowadzi regularną działalność farmaceutyczną.
Apteka znajduje się pod adresem: Pawła Dubiela 10 , 41-800 Zabrze. Lokalizacja apteki zapewnia dogodny dostęp dla mieszkańców okolicy oraz okolicznych miejscowości.
W bazie Rejestr Aptek znajdziesz pełne informacje o tej i innych aptekach w Polsce - dane kontaktowe, godziny otwarcia, lokalizację na mapie oraz opinie innych użytkowników. Dzięki naszemu serwisowi możesz szybko sprawdzić dostępność apteki, zaplanować wizytę lub znaleźć najbliższą aptekę dyżurną w Twojej okolicy.
Źródło danych: Rejestr Aptek (Główny Inspektorat Farmaceutyczny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Gdzie znajduje się Kamiliańskie Centrum Opiekuńczo-Lecznicze?
- Apteka Kamiliańskie Centrum Opiekuńczo-Lecznicze mieści się przy ul. Pawła Dubiela 10 w miejscowości Zabrze (41-800).
- W jakich godzinach czynna jest Kamiliańskie Centrum Opiekuńczo-Lecznicze?
- Godziny otwarcia: piątek 13:00–14:30, wtorek 08:00–10:00, środa 13:00–14:30.
- Czy Kamiliańskie Centrum Opiekuńczo-Lecznicze nadal działa?
- Tak. Według rejestru Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego apteka Kamiliańskie Centrum Opiekuńczo-Lecznicze ma status aktywny.