APTEKA PUŁAWSKA II APTEKA SDA
Puławy Lubelskie
Dane kontaktowe
24-100 Puławy
Godziny otwarcia
Lokalizacja na mapie
Opinie pacjentów
Brak opinii
Bądź pierwszym, który podzieli się opinią o tej aptece!
APTEKA PUŁAWSKA II APTEKA SDA - Informacje o aptece
APTEKA PUŁAWSKA II APTEKA SDA to apteka zlokalizowana w miejscowości Puławy, województwo Lubelskie. Apteka posiada status aktywnej i prowadzi regularną działalność farmaceutyczną.
Apteka znajduje się pod adresem: gen. Fieldorfa "Nila" 16 , 24-100 Puławy. Lokalizacja apteki zapewnia dogodny dostęp dla mieszkańców okolicy oraz okolicznych miejscowości.
W bazie Rejestr Aptek znajdziesz pełne informacje o tej i innych aptekach w Polsce - dane kontaktowe, godziny otwarcia, lokalizację na mapie oraz opinie innych użytkowników. Dzięki naszemu serwisowi możesz szybko sprawdzić dostępność apteki, zaplanować wizytę lub znaleźć najbliższą aptekę dyżurną w Twojej okolicy.
Źródło danych: Rejestr Aptek (Główny Inspektorat Farmaceutyczny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Gdzie znajduje się APTEKA PUŁAWSKA II APTEKA SDA?
- Apteka APTEKA PUŁAWSKA II APTEKA SDA mieści się przy ul. gen. Fieldorfa "Nila" 16 w miejscowości Puławy (24-100).
- W jakich godzinach czynna jest APTEKA PUŁAWSKA II APTEKA SDA?
- Godziny otwarcia: piątek 07:00–21:00, poniedziałek 07:00–21:00, niedziela 08:00–18:00, wtorek 07:00–21:00, sobota 08:00–18:00, czwartek 07:00–21:00, środa 07:00–21:00.
- Jaki jest numer telefonu do APTEKA PUŁAWSKA II APTEKA SDA?
- Kontakt telefoniczny z apteką APTEKA PUŁAWSKA II APTEKA SDA: 815651766.
- Czy APTEKA PUŁAWSKA II APTEKA SDA nadal działa?
- Tak. Według rejestru Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego apteka APTEKA PUŁAWSKA II APTEKA SDA ma status aktywny.